statystyki szczegółowe

Aktualności

Tylko remis w Gierałtowicach

• autor: maly1394, 2011-05-14 20:04

Nasza drużyna wywiozła tylko jeden punkt z boiska w Gierałtowicach. Mecz zakończył się rezultatem 2-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szymon Hanczar oraz Mateusz Apryas.

Na początku spotkania obie drużyny próbowały poznać swój styl gry. Mecz nie mógł się podobać. Walka w środku pola, która nie owocowała w sytuacje bramkowe. Jednak od około 20 minuty to nasi Juniorzy mieli zdecydowaną przewagę. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji. Jednak jak stare porzekadło brzmi: ''Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić'' tak i w naszym przypadku sprawdziło się. Strata w środku pola, kontra i bramka. Gierałtowice prowadziły bardzo krótko. W 29 minucie został odgwizdany faul na naszym zawodniku w ok. 20 m od bramki. Wyrobek uderzył, bramkarz wypuścił piłkę, którą miał na rękach i dopadł do niej Hanczar, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie. W 37 minucie pada druga bramka dla naszych Juniorów. Po dobrze rozegranej piłce Jawor wszedł w pole karne, wystawił piłkę Apryasowi a ten dopełniając formalności umieścił ją w pustej bramce. Wynikiem 1-2 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W przerwie trener dokonał kilku zmian. Druga część meczu to jakby powtórka z początku. Walka w środku boiska, mało sytuacji. Taka aura spotkania utrzymywała się przez bardzo spory okres gry. I gdy zostało około 10 minut do końca meczu Gierałtowice wyrównują. Napastnik gospodarzy przeszedł przez naszą obronę jak ''nóż przez masło'' i przelobował bezradnego Kuftę, który próbował skrócić kąt. Od tej pory nasza drużyna rzuciła się do zmasowanego ataku. Zagrażaliśmy bramce Pogórza raz po raz, jednak w obliczu kilu stuprocentowych okazji nie udało nam się zdobyć bramki. Pochwalić trzeba jeszcze Kuftę bo w Gierałtowice mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak nie potrafili wykorzystać sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Wynikiem 2-2 zakończyło się to spotkanie. Po meczu w szatni jak i w busie było słyszeć wielkie rozgorycznie bo nie oszukując się taki wynik jest raczej straceniem dwóch punktów niż zyskaniem jednego.

LKS Pogórze Gierałtowice 2-2 LKS Jawiszowice

około 26' 1-0 zawodnik gospodarzy

29' 1-1 Hanczar (Wyrobek)

37' 1-2 Apryas (Jawor)

około 80' 2-2 zawodnik gospodarzy

Kartki: Morończyk (Żółta), Jawor (Żółta)